IMG_7921.jpg
IMG_7916.jpg
IMG_7921.jpg
IMG_7922.jpg
IMG_7923.jpg
IMG_7924.jpg
IMG_7925.jpg
IMG_7926.jpg
IMG_8274.jpg
IMG_8275.jpg

Opis Pokoju

Łazienka domu znajduje się na parterze. Imponuje wizualnie prostą elegancją, ale jest również bardzo nowoczesny i wyposażony w najnowszą technologię. Oprócz prysznica wrażeń z różnymi funkcjami i ustawieniami, pod którymi można naprawdę dobrze się bawić, możesz cieszyć się ciepłymi stopami po wyjściu z prysznica, ponieważ możesz wcześniej podgrzać podłogę za pomocą zdalnie sterowanej podłogi ogrzewanie. Dodatkowo, jak we wszystkich innych pokojach, znajdziesz system oświetlenia, dzięki któremu możesz poczuć się naprawdę komfortowo, w zależności od nastroju i preferencji kolorystycznych. Stylowa umywalka, toaleta, nowoczesny podgrzewany wieszak na ręczniki i dużo miejsca do przechowywania uzupełniają koncepcję łazienki.

Jeśli masz plamy na ulubionych ubraniach lub jeśli dzieci bardzo się pobrudziły podczas zabawy, w łazience jest pralka i wszystko jest czyste w mgnieniu oka.

Łazienka:

Umywalka, toaleta, prysznic sensoryczny, wieszak na ręczniki, podgrzewany wieszak na ręczniki, ogrzewanie podłogowe, pralka

Wyposażenie pokoju

Suszarka do włosów
Pralka
Szampon i mydło
Ogrzewanie
Niepalący

Możesz nas również znaleźć tutaj