24.05.2022, 22:00

Nadruk

Właściciel i odpowiedzialny za tę stronę

Artur i Anja Wawrzynkiewicz
Longbentonstr. 55
45739 Oer-Erkenschwick
Niemcy

Telefon: +48 573 581 236
E-mail: info@horizon-park.com.pl
NIP: 9860257795
 

Zastrzeżenie

Odpowiedzialność za treść
Zawartość naszych stron została stworzona z dużą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować, że treść jest kompletna, kompletna i aktualna. Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z § 7 ust. 1 niemieckiej ustawy o telemediach (TMG). Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG jako usługodawca nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu poznania wiedzy o konkretnym naruszeniu prawa. Gdy tylko dowiemy się o jakimkolwiek naruszeniu prawa, niezwłocznie usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki
Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze odpowiedni dostawca lub operator stron. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w momencie łączenia. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie łączenia. Jednak stała i konkretna kontrola stron, do których prowadzą linki, nie jest uzasadniona bez konkretnych oznak naruszenia. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie linki.

prawa autorskie
Treści i dzieła na tych stronach stworzone przez operatorów witryn podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej witryny jest dozwolone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są jako takie oznaczone. Jeśli mimo wszystko dowiesz się o naruszeniu praw autorskich, prosimy o odpowiednie poinformowanie nas. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy takie treści.


Platforma Komisji Europejskiej do internetowego rozstrzygania sporów: https://ec.europa.eu/consumers/odr .

Możesz nas również znaleźć tutaj