01.03.2022, 11:30

Witamy w apartamencie Blue Sun

Domek oferuje miejsce dla maksymalnie 5 osób na dwóch piętrach - idealne dla rodzin! Jest nowocześnie i jasno umeblowany i urządzony z wielką dbałością o szczegóły. Po prostu musisz się tu dobrze czuć!

Na parterze znajduje się część dzienna z dużą, wygodną kanapą, która zaprasza do odpoczynku i relaksu. Stąd masz wspaniały widok na duży telewizor. Rozkładana kanapa oferuje miejsce do spania dla 2 osób z funkcją spania. Po przeciwnej stronie pomieszczenia znajduje się otwarta kuchnia, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt ze zmywarką, płytą indukcyjną itp. Każdy może jeść i siedzieć razem przy dużym stole jadalnym (rozsuwanym). Na tym piętrze znajduje się łazienka z prysznicem.

Na piętrze (do którego można się dostać schodami) znajdują się dwie sypialnie. Wygodne łóżka zapewniają spokojny sen i możesz sam zdecydować, czy chcesz ustawić je jako łóżka pojedyncze czy podwójne. Można je przesuwać zgodnie z własnymi preferencjami w zaledwie kilka sekund. Duża szafa z dużą ilością miejsca do przechowywania w sypialni zapewnia mnóstwo miejsca na wszystkie Twoje rzeczy. Dostępna jest również druga mała szafka i biurko.

Możesz nas również znaleźć tutaj