Orzechowe ombre

Salon Fryzjerski Blue Sun Orzechowe ombre

Odkryj Orzechowe Ombré, które zostało skomponowane z zimnych, złocistych odcieni. Technika ta jest inspirowana pięknem gradacji koloru, które widoczne jest w strukturach drewna. Orzechowe Ombre to idealna propozycja dla dla klientek z naturalnymi ciemnymi włosami, które poszukują naturalnego, a zarazem nowoczesnego koloru włosów.

Wiśniowe wibracje

Salon Fryzjerski Blue Sun Wiśniowe wibracje

Odkryj Wiśniowe Wibracje, które stanowią kompozycję odcieni czerwono-fioletowych. Technika ta jest inspirowana odważnymi, czerwonymi barwami drewna spotykanymi w egzotycznych lasach. Wiśniowe Wibracje są dedykowane klientkom, które poprzez bogactwo odcieni chcą dodać wyrazistości swoim włosom.

Głębia drzewa sandałowego

Salon Fryzjerski Blue Sun Głębia drzewa sandałowego

Odkryj Głębię Drzewa Sandałowego, która stanowi wyważone odzwierciedlenie odcieni miedzianych, które współgrają z nutami złota. Ta technika jest inspirowana unikalnymi mieszaninami kolorów występującymi w delikatnym, jasnym drewnie. Głębia Drzewa Sandałowego jest wyjątkową propozycją koloryzacji dedykowaną dla klientek, które mają blond włosy i chcą dodać im dodatkową głębię i ciepło.